Bulunduğunuz yer ile
         olmak istediğiniz yer arasında köprü


Koçluk ve Danışmanlık Programlarımız

CEO Koçluğu


Google’ın Chairman ve CEO’su olan Eric Schmidt diğer CEO’lara şunu tavsiye etmektedir: “Bir koçunuz olsun”. Yeni CEO olduğu zaman “oldukça deneyimliyim, hata mı yapacağım? Bir koç bana ne verebilir?” diye düşünen Schmidt, koçu ile çalışmaya başladıktan sonra, koçun durumlara başka bir gözle bakan ve perspektif geliştirmenize yardımcı olan çok faydalı bir partner olduğuna inanarak “Everyone needs a coach” ifadesi ile CNN’de ve diğer basında yer almıştır. Bugün dünyanın en başarılı uluslararası şirketlerinin CEO’ları kişisel koça sahiptir.

Alfa Net CEO koçunuz, CEO pozisyonunun getirdiği fırsatları, zorlukları, tehditleri, tuzakları, psikolojiyi bilerek size hedeflerinizi netleştirmeniz, hedeflerinize ulaşmanız ve olası zorlukları aşmanız için profesyonel bir destek sunar. Koçluk çalışması ile başarılarınız daha hızlı ve net olacaktır. Her CEO, birçok üstün özellik, uzmanlık ve deneyime sahip, belirli kurumsal basamakları çıkarak bulunduğu noktaya yükselmiş, donanımlı ve başarılı bir kişidir. Bununla beraber, nasıl pramidin tepesindeki taş tek ise, bir CEO içinde bulunduğu durumu anlayan, değişik perspektiflerden değerlendirebilen, tarafsız ve dürüst geribildirim veren, gündemini paylaşabileceği, vizyonu ve kişiliği güvenilir birisini aradığında kendisini piramidin tepesindeki taş gibi en yukarıda fakat tek başına hissedebilir. Bir CEO’nun bilgi ve deneyim düzeyi ne kadar fazla olursa olsun günümüzün iş yaşamının getirdiği hızlı değişim, gelişim, strateji ve adaptasyon gereksinimi profesyonel bir koçluk çalışması ile daha kolay ve daha başarılı yönetilebilir.

Rüzgar yükseklerde sert eser… Yüksekte olanlara ve yükseği hedefleyenlere Alfa Net CEO Koçluğu Programı ile tanışmalarını tavsiye ediyoruz.

Ana Sayfa

Bookmark and Share

0(312) 219 44 01

0(530) 925 10 45

info@alfa-net.net

Mustafa Kemal Mah. 2142.Sk. No:8/7
Eskişehir Yolu - Söğütözü / Ankara