Bulunduğunuz yer ile
         olmak istediğiniz yer arasında köprü


Koçluk ve Danışmanlık Programlarımız

Girişimciler ve Yöneticiler İçin


Girişimci ve Yönetici, bütün parçaları birbiriyle etkileşim içinde olan bir sistemin, bir ağın içinde yer alır. Bu nedenle, genellikle yöneticinin yaşadığı zorluklar tek nedenle açıklanamayacağı gibi tek bir eylemle de çözümlenemez. Yönetici çok fonksiyonludur ve mevcut rollerine her an yenileri eklenmektedir.

Vizyon belirleme, belirsizlik ve risk ortamında sistem kurma ve sürdürme durumunda olan girişimci, çok yönlü bakış açısı, bilgi ve beceri sahibi olmak durumundadır. Belirsizliğin olduğu yerde, belirsizliğe yol açan bilgi eksikliğinin yerini söylenti, varsayımlar ve endişe alır.

Girişimci veya yönetici, zaman zaman önceliklerini nasıl saptayacağından emin olamaz, mevcut bir problemin kök nedeni konusunda kararsız kalabilir, genellikle olası çözüm yolları birçok çatışan doğruyu içerdiği için fayda-maliyet analizinde zorlanır ve sahip olduğu becerilerilere yenilerini ekleme gereksinimi duyabilir.

Alfa Net, her aşamadaki girişimci ve yöneticilerin sahip oldukları fırsatları elde etmeleri, yeni fırsatlar yaratmaları ve karşılaştıkları zorlukları aşmaları için profesyonel destek sağlar.

Ana Sayfa

Bookmark and Share

0(312) 219 44 01

0(530) 925 10 45

info@alfa-net.net

Mustafa Kemal Mah. 2142.Sk. No:8/7
Eskişehir Yolu - Söğütözü / Ankara