Bulunduğunuz yer ile
         olmak istediğiniz yer arasında köprü


Koçluk ve Danışmanlık Programlarımız

Hedef Belirleme ve Gerçekleştirme


Hedef belirleme yarınınızı yaratma anlamına gelir. Hedef koymak kendinizi tanımak ve nasıl bir gelecek istediğinize karar vermekle ilgilidir. Bir çok zaman insanlar hayaller kurar fakat bu hayalleri gerçekleştirmek için hiç bir şey yapmaz veya çabaları sonuca varmaz.

Alfa Net idealleriniz, değerleriniz ve istekleriniz doğrultusunda gerçekçi, yapılabilir, somut hedefler oluşturmanıza, bu hedeflere varmak için gerekli bilgi, beceri, alışkanlık ve eylemlerin anlaşılmasına ve hedefe giden yolda yüksek bir motivasyonla planladığınız zaman ve doğrultuda ilerlemenize yardımcı olur.

Hedefiniz belirli bir finansal duruma ulaşma, bir eş veya sevgiliye sahip olma, kariyerinizde yükselme, sizi sıkan bazı anılardan kurtulma, biten bir ilişki sonrası duygularınızı onarma ve yaşama umutla bakma, bir dili öğrenme veya kurduğunuz şirketi sektörünüzde en fazla pazar payına sahip şirket durumuna getirme olabilir. Her hedefe ulaşma az çok aynı süreçleri izler. Bir kez bu süreci yaşamak ve başarmak gelecekte konulan hedeflere de kolaylıkla ulaşılmasını öğretir.

Ana Sayfa

Bookmark and Share

0(312) 219 44 01

0(530) 925 10 45

info@alfa-net.net

Mustafa Kemal Mah. 2142.Sk. No:8/7
Eskişehir Yolu - Söğütözü / Ankara