Bulunduğunuz yer ile
         olmak istediğiniz yer arasında köprü


Koçluk ve Danışmanlık Programlarımız

Öz Disiplin Artırma


Öz disiplin günümüzde en çok hayranlık uyandıran, saygı duyulan kişilik özelliklerinden birisidir. Konusunda dünyaca ün yapmış, başarılar elde etmiş insanlarla yapılan görüşmelerin çoğunda başarılarının altında yatan en önemli etkenlerden birisinin öz disiplin olduğunu dile getirirler. Sahip olunan yetekler ancak öz disiplin ile birleştiğinde istenen sonuçlar ortaya çıkar.

Öz disiplin, öz güven ve öz saygı ile yakından ilgilidir. Öz disipline sahip olmak kendinize duyduğunuz öz güvenin ve öz saygının artmasını sağlar. Çünkü istediğinizde hedeflerinize odaklanabildiğinizi, duygusal ve zihinsel olarak kendinizi yönetebildiğinizi, yaşamınızın istediğiniz yönde akması için gerekli kararlılığı gösterecek güce sahip olduğunuzu bilirsiniz.

Kendinizi üstün bir yerde görmek istiyorsunuz fakat bunun gereklerini yapmak istemiyorsunuz. Koçluk yardımıyla sadece o an canınızın istediğini yapma alışkanlığınız değiştirilebilir. Alfa Net Öz Disiplin Artırma Koçluk Programı gereksinim duyduğunuz öz disipline sahip olmanıza bilinç düzeyinde ve bilinçaltı yaklaşımlar ve yöntemlerin desteğiyle yardımcı olur.

Ana Sayfa

Bookmark and Share

0(312) 219 44 01

0(530) 925 10 45

info@alfa-net.net

Mustafa Kemal Mah. 2142.Sk. No:8/7
Eskişehir Yolu - Söğütözü / Ankara